Odnawiamy place zabaw

Od kilku dni  dorośli, młodzież i dzieci mogą  korzystać z nowo wyposażonych placów rekreacyjnych. Zarząd CSM „Nasza Praca” zapewniając możliwość ruchu i ułatwiając dostęp do atrakcyjnych sposobów dbania o kondycję fizyczną, pragnie aby działania te pomogły pozbyć się Państwu wielu schorzeń wynikających z niskiej aktywności ruchowej.

 

Aby umożliwić naszym mieszkańcom  poprawianie kondycji i sprawności fizycznej oddamy w tym roku 4 place z nowym sprzętem do ćwiczeń fizycznych - będą to siłownie zewnętrzne (tzw. outdoor fitness). Położone są one u zbiegu ulic Borelowskiego i Wodzickiego, przy ulicy Ks. A. Czartoryskiego 2/4  i Obrońców Westerplatte 7/9. Zachęcamy wszystkich do korzystania z tej sportowej infrastruktury. Większość ludzi nigdy nie uprawia sportu z takich powodów jak brak czasu lub odpowiedniego miejsca, niezdecydowanie jaki rodzaj sportu uprawiać czy po prostu brak pieniędzy. Obecnie te wymówki znikają. Na naszych osiedlach wszyscy mogą ćwiczyć i dbać o  swoje zdrowie.


Nasi Mieszkańcy teraz mają możliwość skorzystania z plenerowych siłowni.  Dzięki naszym urządzeniom możliwość ćwiczeń fizycznych  jest w zasięgu każdego. Wystarczy wyjść z domu na spacer i przy okazji skorzystać z urządzeń zainstalowanych specjalnie dla Państwa.


Gorąco zachęcamy do korzystania z tych urządzeń pozwalających zadbać o każdą partię mięśni i poprawić kondycję fizyczną.


 

 

 


Plac zabaw przy ul. Zapolskiej 8